ЖК Desna Residence представляє проект 5-го будинку в стилі Шале.


     Архітектурний стиль шале зберігає свою популярність протягом багатьох років. Цей стиль відображає бажання людей жити в благополуччі і спокої, також сприяє збереженню сімейних цінностей і традицій.

 

Arrow
Arrow
Slider

      Саме створення затишного сімейного гнізда стало основною ідеєю при проектуванні Будинку Шале. Будинок вдало поєднав вишуканість і простоту, зручність і надійність створивши неповторну атмосферу комфорту і затишку. Будинок буде побудований з екологічної червоної цегли. Оздоблення фасаду являє собою поєднання натурального темного дерева і каменю на білому тлі. Саме таке поєднання найбільш вигідно вписується в навколишній сосновий ліс.

     Безсумнівним плюсом будинку Шале є його відособленість від решти комплексу. Для нього передбачена окрема парковка, дитячий майданчик та майданчик для відпочинку.

 

Arrow
Arrow
Slider

      Головною особливістю є малоповерхова і невелика кількість квартир. У будинку передбачено 3 поверхи і мансардний поверх з висотою поверху від підлоги до стелі 3,0 м. А на великих терасах з комфортом можливо приймати всю родину.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

     На першому поверсі буде розташовано камін та диван для відпочинку біля нього.

     Загальна кількість квартир всього 23, їх площа від 50 до 120 м2. Саме ці чинники робить цей будинок унікальним для покупця.

     Але плюси на цьому не закінчуються. Ми пропонуємо вам разом з дивовижною екологією, відмінною інфраструктурою і відмінною якістю забудови придбати квартиру преміум класу за ціною комфорту.

Встигніть забронювати квартиру вже сьогодні або завтра вона буде належати іншому щасливчику.

У наших менеджерів ви можете взяти детальні планування квартир та дізнатися умови придбання.

Телефони:

ukrtel044 332 02 93

Ви маєте змогу підписатись на останні новини від ЖК "Desna Residence"


 

Please publish modules in offcanvas position.