Житловий комплекс  “Desna residence”


Комплекс складається з п'ятиповерхових будинків в альпійському стилі та окремого трьохповерхового будинку в стилі "Шале". Таккож до складу комплексу входять лінії таунхаузів. Комплекс розташованих в віковому сосновому лісі, на ділянці площею більше гектару у процесі будівництва було збережено максимум дерев.

Комплекс максимально безпечний для мешканців завдяки цілодобовій охороні та клубного принципу. Ми побудували житловий комплекс, у якому живіть наші родини, а всі інвестори стають добрими  друзями. Він для нас - як дитина, якій ми даємо все найкраще.

 

 Генеральний план забудови


desna residence genplan

Приєднуйтесь до нас, і нашим спільним завданням буде побудувати такий дім, який потрібен саме Вам. Тому всі приміщення мають можливість перепланування на етапі будівництва саме під Ваші побажання. Ми із задоволенням втілимо Ваші мрії в реальність. Неймовірно швидкий ритм сучасного життя вимагає поєднання близькості до мегаполісу і якісного відпочинку вдома для відновлення сил, саме таку можливість ви отримаєте придбавши квартиру в ЖК “Desna residence”.

Місця для відпочинку

Вигляд з пташиного польоту

Зручні входи

Власний двір

Вигляд двору

Місця відпочинку

Власний двір

Загальний вигляд 4-го будинку

Ландшафтний дизайн території

 

Тому для Вас ми обрали чудове за розташуванням місце серед екологічного лісу, поблизу річки Десна, яке водночас межує з адміністративним кордоном міста Києва і поєднане з ним швидкісними магістралями. Відстань до межі Києва – 50 метрів, до станції метро Лісова – 10 хвилин.

На території житлового комплексу будуть розміщені дитячі майданчики, виділена окрема територія для пікніку і релаксу; для шанувальників активного відпочинку – спортивний майданчик. Передбачені місця для паркування автомобілів.

В кроковій доступності від Вашого житла знаходяться: школа, дитячий садочок, супермаркет, зупинки громадського транспорту. DESNA residence - це поєднання вишуканого европейського стилю, будівництва з екологічних, якісних матеріалів та доступної вартості житла.

Ми пропонуємо Вам чесну та прозору інвестицію в своє майбутнє. До початку будівельних робіт були отримані усі дозволи та укладені необхідні договори щодо землі, що гарантує інвестору максимальний юридичний захист.
Оселившись у DESNA residence, Ви завжди із задоволенням будете повертатися додому.


 

Ви маєте змогу підписатись на останні новини від ЖК "Desna Residence"


 

Please publish modules in offcanvas position.